Naše produkty

 • Endovelle® 2 mg tablety

  1x28 tabliet

  Indikácia: Liečba endometriózy

  Výdaj lieku je viazaný na lekársky predpis. Pred predpísaním lieku si, prosím, prečítajte súhrn charakteristických vlastností lieku, ktorý je dostupný prostredníctvom tohto linku: Súhrn charakteristických vlastností lieku Endovelle. Všetky informácie o liekoch sú dostupné v aktuálne platných súhrnoch charakteristických vlastností lieku na www.sukl.sk.
 • Ivermectin Exeltis 3 mg tablety

  1x10 tabliet

  Indikácia: Liečba gastrointestinálnej strongyloidózy (anguillulózy), liečba suspektnej alebo diagnostikovanej mikrofilarémie u pacientov s lymfatickou filariózou spôsobenou Wuchereria bancrofti (vlasovec miazgový), liečba sarkoptického svrabu u človeka. Liečba je indikovaná, ak bola diagnóza svrabu stanovená klinicky a/alebo parazitologickým vyšetrením. Bez formálnej diagnózy nie je liečba v prípade svrbenia indikovaná.

  Výdaj lieku je viazaný na lekársky predpis. Pred predpísaním lieku si, prosím, prečítajte súhrn charakteristických vlastností lieku, ktorý je dostupný prostredníctvom tohto linku: Súhrn charakteristických vlastností lieku Ivermectin Exeltis. Všetky informácie o liekoch sú dostupné v aktuálne platných súhrnoch charakteristických vlastností lieku na www.sukl.sk.
 • Prokanazol 100 mg tvrdé kapsuly

  Prokanazol 100 mg cps dur 4x100 mg (blis.Al/Al)
  Prokanazol 100 mg cps dur 14x100 mg (blis.Al/Al)

  Indikácia: Onychomykózy spôsobené dermatofytmi a/alebo kvasinkami, pityriasis versicolor, dermatomykózy spôsobené organizmami citlivými na itrakonazol (Trichophyton spp., Microsporum spp., Epidermophyton floccosum)*

  * Kompletný zoznam terapeutických indikácií je uvedený v skrátenej forme informácie o lieku alebo na www.sukl.sk.
   
  Výdaj lieku je viazaný na lekársky predpis. Pred predpísaním lieku si, prosím, prečítajte súhrn charakteristických vlastností lieku, ktorý je dostupný prostredníctvom tohto linku: Súhrn charakteristických vlastností lieku Prokanazol. Všetky informácie o liekoch sú dostupné v aktuálne platných súhrnoch charakteristických vlastností lieku na www.sukl.sk.