Naše produkty

 • Sérélys® ONE

  Výživový doplnok stravy s obsahom výťažkov z peľového zrna, podporujúci menopauzálny komfort a vitamínu E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

  Účinné zložky: extrakt z pelu (PureCyTonin® Complex PI + PureCyTonin® Complex GC), vitamín E

  Viac informácií o Sérélys® ONE na Sérélys® ONE a Lejdyeshop.

 • VElbiENNE 2 mg/1 mg filmom obalené tablety

  3x28 filmom obalených tabliet

  Indikácia: Hormonálna substitučná terapia (HST) na liečbu príznakov nedostatku estrogénu u postmenopauzálnych žien, ktoré sú minimálne 1 rok po poslednej menštruácii.

  Výdaj lieku je viazaný na lekársky predpis. Pred predpísaním lieku si, prosím, prečítajte súhrn charakteristických vlastností lieku, ktorý je dostupný prostredníctvom tohto linku: Súhrn charakteristických vlastností lieku VElbiENNE. Všetky informácie o liekoch sú dostupné v aktuálne platných súhrnoch charakteristických vlastností lieku na www.sukl.sk.
 • Progestanelle 100 mg, Progestanelle 200 mg mäkké kapsuly

  Progestanelle 100 mg cps mol 30x100 mg (blis.PVC/PVDC/Al)
  Progestanelle 200 mg cps mol 45x200 mg (blis.PVC/PVDC/Al)

  Indikácia: Poruchy vyvolané nedostatkom progesterónu, najmä: premenopauza, hormonálna substitučná liečba menopauzy (doplnok terapie estrogénmi)*

  *Kompletný zoznam terapeutických indikácií je uvedený v skrátenej forme informácie o lieku alebo na www.sukl.sk.
   
  Výdaj lieku je viazaný na lekársky predpis. Pred predpísaním lieku si, prosím, prečítajte súhrn charakteristických vlastností lieku, ktorý je dostupný prostredníctvom tohto linku: Súhrn charakteristických vlastností lieku Progestanelle. Všetky informácie o liekoch sú dostupné v aktuálne platných súhrnoch charakteristických vlastností lieku na www.sukl.sk.